IDA HOUSE

Cena: 145 000 zł

Mini domek „IDA House” zaprojektowany w stylu mobilnych domów Tiny House. IDA HOUSE spełnia funkcje pełnowartościowego mieszkania całorocznego i jest doskonałą alternatywą dla kawalerki w bloku. W odróżnieniu od przyczep kempingowych domek ten spełnia wszystkie normy domu energooszczędnego.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą, napisz bądź zadzwoń do nas

Domek transportujemy za pomocą przyczepy i ustawiamy na wyznaczonej działce przy użyciu dźwigu. Nie jest on na stałe przytwierdzony do podłoża więc w razie potrzeby można go przewieźć w dowolne miejsce.
Do postawienia takiego domku na swojej działce potrzebne jest tylko zgłoszenie w lokalnym urzędzie Nie potrzeba dodatkowych pozwoleń.
Domek skonstruowany jest z drewna szkieletowego typu c24. Na zewnatrz ocieplony rewelacyjną płytą firmy Steico, wewnatrz ocieplony pianą PUR. Zewnętrzna elewacja wykończona tynkiem silikatowo-silikonowym. W domku zamontowane zostały okna 3-szybowe w kolorze orzecha. Pokrycie dachowe wykonane jest z blachy pospolicie nazywanej “Na rąbek” firmy Blachotrapez.
Dla lepszego efektu wizualnego zastosowaliśmy przy wejściu drewniane lamele oraz ozdobne okiennice i donice.
IDA HOUSE posiada pełną instalację 3-fazową wraz z zabezpieczeniami oraz instalację wodno-kanalizacyjną przystosowaną do przyłączy na działce.
Powierzchnia domku wynosi 15 m2 i jest doskonale zagospodarowana. W domku znajduje się jeden pokój łączony z kuchnią oraz łazienka.
Wnętrze IDA House inspirowane jest stylem loftowym o czym świadczą czarne dodatki I wykończenia. Całość ociepla deska z drewna jesionowego zastosowana w obramówkach okien i drzwi, ozdobnej belce oraz podłodze z deski barlineckiej. W oknach zamontowane są plisy.
W lecie możemy cieszyć się chłodem dzięki klimatyzacji , natomiast zimą komfortową temperaturę zapewniają nam folie grzewcze umieszczone w suficie. Dodatkowym atutem ogrzewania są sterowniki temperatury, które możemy kontrolować za pomocą wifi.
Całość wyposażenia meblowego zawdzięczamy polskiej marce Amira Meble.
W strefie wypoczynku znajduje się wygodny narożnik z funkcją spania i pojemnikiem na pościel.
Pod stolikiem kawowym znajduje się zakamuflowana pufka, która po rozłożeniu zapewni dodatkowe miejsce do spania.
Na wyposażeniu domu mamy także 32 calowy telewizor firmy Philips.
W domku znajduje się także przestronna szafa z wieszakami, stół oraz krzesła.
Kuchnia wyposażona jest w meble z dużym blatem roboczym z olejowanego drewna dębowego z granitowym zlewem i elastyczną baterią. Znajdujące się pod blatem szafki skrywają funkcjonalne AGD: pralkę i zmywarkę firmy Beko, lodówkę z zamrażalnikiem, duży piekarnik firmy Bosh z czteropalnikową płytą indukcyjną.
Powyżej zamontowany został okap.
Do łazienki prowadzą drzwi przesuwne w loftowym stylu.
Po prawej stronie znajduje się prysznic z brodzikiem. Po lewej umywalka z lustrem i toaleta.
Ciepłą wodę zapewni nam terma firmy Ariston, która jest ukryta w suficie łazienki.
Łazienka została zaizolowana i wykończona w całości wodoodpornymi, nowatorskimi płytami Rocko.
Już niebawem na naszym Fan Page oraz kanale You Tube pojawi się film pokazowy IDA HOUSE.
Cena zawiera pełne wyposażenie (jak w opisie). Kupujący otrzymuje kompletny dom z wyposażeniem.
Szczegóły pod nr tel.: 574 711 958

Scroll to Top