INTER STYL DOMY SZKIELETOWE

Firma PPHU Inter-Styl powstała w roku 1995, a jej właścicielem jest Janusz Rusnak.
Główna siedziba Firmy znajduje się w miejscowości Podegrodzie koło Nowego Sącza.

Początkowo Firma zajmowała się wykonywaniem usług budowlanych oraz sprzedażą materiałów. Aktualnie naszym głównym zadaniem jest kompleksowa budowa domów w stylu kanadyjskim. 

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na dobór dobrych, polskich materiałów budowlanych, które są dokładnie sprawdzone, natomiast wysokiej klasy drewno z certyfikatem C-24 sprowadzamy z Krajów Skandynawskich.

 

Budujemy domy techniką kanadyjską

Obecnie oferujemy bardzo funkcjonalne domy, dostępne na każdą kieszeń. Główną zasadą, którą kierujemy się przy realizacji naszych projektów jest solidność i trwałość wykonania, przy możliwie przystępnej i uczciwej cenie.

Wszystkie projekty domów są projektami autorskimi (jest ich siedem), co daje możliwość własnej adaptacji i modyfikacji.

Staramy się indywidualnie i elastycznie podchodzić do potrzeb każdego Klienta i jego propozycji. Niedawno nasza oferta rozszerzyła się o ciekawe i godne uwagi garaże jedno i dwustanowiskowe oraz wiaty konstruowane wedle uznania klientów.

Firma obecnie posiada do dyspozycji dwie bazy magazynowo transportowe: 

  • Centrala – Podegrodzie
  • magazyn logistyczny – Prochowice, powiat legnicki. 

Dodatkowo Firma zajmuje się produkcją artykułów spożywczych pod marką „Smak Raju” z siedzibą w miejscowości Kobylanka koło Gorlic, oraz produkcją i dystrybucją chemii gospodarczej i budowlanej pod marką „AVI”, m.in. rozprowadzamy Glikol do pomp ciepła.
Firma nasza cieszy się dużym zainteresowaniem, co przekłada się na ilość realizacji budów na terenie całej Polski. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na nasze budowy, a w razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny.

Zapraszamy do współpracy!

Scroll to Top